Má-li problém řešení, není třeba dělat si starosti. Nemá-li řešení, starosti nepomohou... :))

Listopad 2011

Cupcakes nebo Muffiny?

26. listopadu 2011 v 13:50 | N.I.A

Ahoj, zas jednou tvořím článek :D

Netuším proč ale chci sem dát článek o 2 dobrůtkách a to o cupcakes a muffinkách :P
No možná je to blbí ale to je jedno :) Já teda preferuji spíše muffinky, ale netuším jaký je mezitím rozdíl, vdyt obojí je skoro jedno a to samí (podle mého mínění :D)
Jestli vám nebude vadit dala bych vám recept na muffinky který pečemu nás doma ;)

Muffinky

2 hrnky polohrubé mouky
1 hrnek cukru
1 hrnek mléka
1/2 hrnku oleje
2 vajíčka
1 kypřící prášek
1 vanilkový cukr
Pečeme dokavaď nebudou do zlata upečené kdyžtak si pomožte špejlí :D

Na internetu sem koukala po nějakém tom krému co ty muffinky pěkně ozdobí a našla jsem tento recept (rychlý.snadný)

Máslový krém

75 g másla pokojové teploty
100 g moučkového cukru
50 g vanilkového pudinku
mléko (případně, podle tekutosti krému)


Postup:

Všechny suroviny smíchejte v misce (například metličkou to jde docela hezky vyšlehat) a mlékem si opět regulujte potřebnou hustotu tak, aby potom krém držel tvar a neroztékal se.

Někdy určitě skuste Vaše N.I.A :D :P


Vzpomínky :))

16. listopadu 2011 v 18:16 | Tann |  Já...
Ahojte :) ...tak zase jednou za čas jsem sem zavítala :) (nepřijde Vám, že v tomhle smyslu začínám poslední dobou všechny články? :D ) no..taky Vám začaliy prázdniny?? :) ...sice jen 2 dny, ale i to stačí ;) ...důvod proč jsem se zas rozhodla napsat článek je, že jsem si tak trochu "zavzpomínala" na starý časy, který jsou spojeny i s blogem :) ...je tu totiž uložená a zveřejněná jedna povídka :D ...jmenuje se Láska k tanci nemusí být jen pohyby a gesta, ale i něco víc... jsem na ní tak nějak narazila, tak jssem si ji zase přečetla :D (to je objev co? :D ) a dávám to sem z toho důvodu, že to na mě asi leze znovu :/...no a teď si tak řikám, jak jsem mohla bejt tak nehorázně zblázněná do jednoho kluka :D ...dyť to snad ani není možný :D ...jak jsem třeba dokázala vyproduktovat věty: Ten neuvěřitelný okamžik je nezapomenutelný-když se ho jemně dotýkám,pomalu se pohybujeme,ten krásný pocit když mě jemně stiskne ruku na které má škrábanec od kočky.Krásně to bolí,ale mě to nevadí ,jsem spíše ráda že mohu více cítit jeho přítomnost. ...to je romantika! :D ...se tomu musim tlemit :D ...a smutný na tom je, že to byla pravda :/ ...ale je to už za mnou a já jsem v pohodě :) ...zatim :D ...není jistý, že to na mě neleze znovu :D :/ ...a přesně na tenhle článek se mi hodí jedna písnička :P


Není můj oblíbenec, ale zpívá hezky ;)
Tak zas někdy :)
Tann